Hol szeretnél szervizpontot Miskolcon?


A miskolci önkormányzat 2022-ben 10 önkiszolgáló szervizpont létesítését tervezi, és ezekhez egyesületünktől kért helyszínjavaslatokat.

Nem ezek lesznek az első fecskék, hiszen két szervizpont már jó ideje üzemel, az elsőt a Szinvapark létesítette sok éve a Kerékpáros Miskolc Egyesület javaslatára. A második a Vendéglő a pisztrángoshoz és Lévai György együttműködésében az újmassai étteremnél van. A most tervben lévő szervizpontok olyanok lesznek, mint amilyeneket a címképen láttok, tehát azt tudják, amit egy szervizpont általában: lehet pumpálni, a bringát rögzíteni és szerelni.

Egyesületünk most 22 helyszínre tett javaslatot a városnak, és arra is, hogy a helyszíneket szavaztassuk meg a majdani felhasználókkal.

Végül abban sikerült megegyezni, hogy a város és a KME helyszínjavaslatainak összegyúrásából készül egy 15 helyszínes lista, e tizenötös listát bocsáthatjuk szavazásra, és a város vállalja, hogy közülük a legtöbb szavazatot kapó első 10-et valósítja meg.

Szavazni bő egy hétig, egészen pontosan február 24-én 24:00-ig tudtok, a szavazó űrlapot itt éritek el.

Várjuk szavazataitokat, melyiket tartjátok és mennyire fontos helyszínnek?