A KME a jelzőlámpás munkacsoport ülésén

Írta psztrnk - 2012. december 9. vasárnap - Egyesületi hírek - Nincs hozzászólás

Miskolc város jelzőlámpás forgalomirányító berendezéseinek üzemeltetését idén tavasztól az MVK Zrt. végzi. A társaság kezdeményezésére a polgármesteri hivatal jelzőlámpás munkacsoportot hozott létre a városi jelzőlámpás rendszer működtetésének javítása, fejlesztése céljából.

A munkacsoport harmadik ülését 2012. december 6-án tartotta, melyre egyesületünk is meghívást kapott.

Az ülésen egyesületünk külföldi példákkal illusztrált és javaslatokat is tartalmazó prezentációt mutatott be arról, hogy mit gondolunk a fenntartható, biztonságos, gyalogos- és kerékpáros- barát jelzőlámpás csomópontokról.

A prezentációt innen tölthetitek le (pdf, 12,6 MB).

Még nincsenek hozzászólások

Figyelem! A hozzászólás elküldésekor spam-védelmi okból szükséges az e-mail cím megadása. Az e-mail címeket kizárólag az Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztatónkban foglaltaknak megfelelően használjuk fel. A "Hozzászólás küldése" gombra kattintva egyúttal adatkezelési nyilatkozatunkat is elfogadod.

Hozzászólás

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás